Gladiator Race doporučuje solární produkty COELSOL

Letošní sezóna nám přinesla nové partnery a mezi nimi i Coelsol nabízející solární produkty. V jejich sortimentu naleznete různé typy solárních svítilen, solární nabíječky, powerbanky, solární powerbanky, solární kabelky a kufříky a další vychytávky se solárními panely založené na sluneční energii.

Luna skupinka 

Firmu Coelsol představují mladí zcestovalí lidé, kteří na svých cestách testují chytré a praktické věcičky, které pak doporučují dál lidem, kteří, stejně jako oni sami, tráví čas v přírodě a chtějí být nezávislí na elektrickém proudu.

Camping Provence   DSC_0556

Při letošních Gladiator Race v Milovicích, Holicích a Josefově pořádaných v noci jsme měli možnost vyzkoušet solární svítilny: Coelsol Luna Standard L1, Coelsol Luna Cube LC1-L a Coelsol Luna Party LP2, která navíc oživila drsný běh terénem svými pestrými barvami. Všechny výše zmíněné lampy jsou voděodolné, nafukovací a velmi lehké.  Svítilny vydržely svítit po celou dobu závodu, neboť jejich kapacita svícení je až 10 hodin. Lampičky alespoň trochu usnadnily našim účastníkům závod, a to tím, že jim svítily na cestu 90 lumeny, nejsou to tedy žádné bludičky, ale jejich světlo má pořádnou sílu!

LC1-L (2)   DSC00025

IMG_7982   LUNA L1 nafouknuta

Pořádným gladiátorům trávícím čas v přírodě, na vodě či zahradě doporučujeme solární produkty Coelsol!  Všechny produkty jsou k dostání přes e-shop www.solarnimoda.cz. Naleznete zde i reference firmy, blog a všechny ostatní potřebné informace.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Více info zde: http://www.solarnimoda.cz/cookies/