Účast na Mezinárodním horolezeckém filmovém festivalu v Teplicích nad Metují

27.-30.8. jsme se zůčastnili 32. ročníku Mezinárodního horolezeckého filmového festivalu nedaleko Adršpašských skal v Teplicích nad Metují a mohli se tak setkat s nám blízkými lidmi, kteří také milují přírodu a vydávají se do hor na lehčí přechody i náročné horolezecké expedice.

 88E168EC518AB58_1

Ohlasy na naše nezávislé zdroje energie: solární nabíječky, power banky a hlavně solární svítilny Luna byly neuvěřitelně pozitivní.

"Konečně něco zcela nového a jiného než ostatní vystavovatelé!"zněl častý komentář návštěvníků, kteří se zastavili u našeho stánku.

Přes den lidé mohli pořídit solární nabíječky SolCatcher a dobíjet si tak svá elektronická zařízení přímo ze slunce, nebo si dobít power banku a nastřádanou energii poté využít pozdějí.

Po západu slunce jsme osvětlovali návštěvníkům cestu z kina i do kempu. Poslední den festivalu jsme osvětlovat již nemuseli, protože se všude hemžili lidé se zakoupenými solárními svítilnami Luna a svítili si sami. Zatímco dospělí kupovali Luny s bílým světlem, aby si poté mohli svítit ve stanu a na dalších outdoorových akcích, děti toužily po solární svítilně Luna Party, která nabízí 7 rúzných barev a efektů. 

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří nás navštívili a také spoluvystavovatelům a organizátorům za skvělou akci sdružující zajímavé lidi ze světa outdooru! Již teď se těšíme na další ročník:-)!

DDD04D92A26B5A_2 12D23802F2DEB5A_3 1824ED134613B5A_4

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Více info zde: http://www.solarnimoda.cz/cookies/