Putování po Nízkých Tatrách

Bylo nás pět… Pětice mladých cestovatelů putovala po Nízkých Tatrách a po cestě nám sloužily solární produkty. Vyšli jsme z Dolovan a za pět dní zdolali hřebenovku vedoucí přes Ďurkovu útulnu, Štefánikovu chatu, Ramžu ...

DSCN8040  DSCN8068 

Hřeben Nízkých Tater nám dal sice trochu zabrat, neboť těla, klesající pod tíhou batohů obtěžkaných vším potřebným od karimatky se spacákem až po jídlo, na celou dobu treku, a pití, vždy alespoň na jeden den, dostávaly stále strmější cestou pěkně zabrat, ale nakonec jsme všechno krásně zvládli.
DSC00615

Postupovali jsme od voňavých rozkvetlých luk po chladivé lesy, husté klečové porosty, až po travnaté či kamenité úseky, které nabízely nádherné výhledy - divokou scenérii rozeklaných hor, kam až oko dohlédne, a nekonečné lány hlubokých lesů nenarušovaných lesním hospodářstvím.

 DSCN8032 DSC00636 DSCN8048


Cestovali jsme s nafukovacími solárními lampičkami COELSOL LUNA CUBE a COELSOL LUNA PARTY DIAMOND. Přednostmi obou typů jsou voděodolnost, jednoduchost použití a hlavně nízká hmotnost a skladnost. Vyfouknuté svítilny jsme si připevnili na horní část krosny solárním panelem nahoru a po dobu treku tak nabíjeli luny na večerní svícení. Při vaření večeře, hraní karet či noční hygieně jsme je náramně ocenili. Díky solárním produktům jsme byli na trecích úplně nezávislí na elektřině.

  DSC00747  DSC00748

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Více info zde: http://www.solarnimoda.cz/cookies/