Coelsol partnerem horolezkyně s kardiostimulátorem

Markéta Hanáková jako první člověk na světě, který má kardiostimulátor, vystoupila do nadmořské výšky 7219 m. Má ráda výzvy a snaží se překonávat samu sebe i navzdory zdravotnímu handicapu. Řídí se heslem: Nehledej výmluvy, přijímej výzvy!  A také se hodlá o své činy podělit s ostatními a ukázat jim, že ani zdravotní handicap nemusí znamenat konec velkých cílů. Chce dokázat, že když člověk hodně chce, tak skoro všechno jde.

hanakova   h2   

Markéta mluví o svých představách o putování Kamčatkou: „Chceme se vydat do pravé divočiny na Kamčatku zdolávat vulkány včetně jedné z nejaktivnějších sopek na zeměkouli - Ključevské. Čeká tam na nás velké úskalí v podobě medvědů, kterých tam bude spousta, a pravděpodobnost, že na ně narazíme je mnohonásobně vyšší, než že je nepotkáme. Jsem sama zvědavá, co to s mým obrovským strachem z těchto velkých šelem udělá a jestli se tzv. "nepodělám medvědovi v tlapách" a celou akci dokončím. Akce na Kamčatce bude psychicky a fyzicky hodně náročná. Troufám si říct, že pro mě bude zřejmě náročnější než výstup na sedmitisícovky. Kromě medvědů nás budou k šílenství dovádět krvelačné bestie v podobě obrovských hejn komárů, kvůli nedostku vody v oblasti budeme nuceni filtrovat bahno, abychom měli vůbec co pít a k tomu těžké batohy atd. Nápor na psychiku bude zřejmě obrovský a momentálně je to pro mě velmi lákavá výzva. “

 mh2   mh   mh3   

Odhodlání a vysněné cíle Markéty nás nadchly, proto jsme se rozhodli ji při jejích cestách podpořit. Prostřednictvím solárních produktů poskytnutých horolezkyni s kardiostimulátorem zůstáváme s naší hrdinkou v kontaktu a držíme jí při jejích cestách palce.

h3   mh4

A jaké solární produkty značky COELSOL si Markéta vezme na expedice do Alp, lezecké a cyklistické soustředění v Omiši, sjezd řeky v Polsku, expedici na Kamčatku, na Sibiř a další plánované akce s sebou?

Vybavili jsme ji:

1. solární nabíječkou 5W COELSOL SOL CATCHER SC5 

SolCatcher 5W

2. solární powerbankou 13000mAH COELSOL BANK SPB13 

95-2

3. nafukovací solární lampičkou COELSOL LUNA CUBE LC1-L

1

4. solární lampičkou COELSOL LUNA MAGNET LM1

55(1)

5. skládací solární nabíječku 16W COELSOL SOL CATCHER SC16 

download

S nadšením sledujeme její sdílené zážitky a fotky na níže uvedených webech:

 

Markéta Hanáková:

http://marketahanakova.webnode.cz/ 

Stránky cest:

http://horalezhane.webgarden.cz/ 

Fotky z cest: 

http://horalezhane.rajce.idnes.cz/ 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Více info zde: http://www.solarnimoda.cz/cookies/