Coelsol je ArmyFriendly

10% sleva na solární lampy LUNA pro všechny odvážné vojáky v činné službě i aktivní záloze, veterány, policisty, obecní strážníky, hasiče (i dobrovolné), celníky, příslušníky vězeňské služby a zdravotnické záchranáře díky nově navázané spolupráci mezi Coelsol a spolkem Vlčí máky.

images        Logo Coelsol barevne s R

Na víkendové drsné běžecké akci Gladiator race v Milovicích u Nymburka došlo k navázání partnerství firmy Coelsol s ArmyFriendly. Běžci a drsní gladiátoři se mezi výběhy na obtížnou trať zastavovali u stánků v zázemí akce. Zástupci Coelsolu představovali účastníkům běžecké akce solární produkty – solární svítilny, power-banky a solární nabíječky. Vlčí máky, jako představitelé army-shopu, solární produkty natolik oslovily, že hned nabídli spolupráci.

Vlčí máky, které se vyznají v kvalitních oděvech a vybavení pro ozbrojené složky hned viděly všechny přednosti solárů a jejich možnosti využití. Nízká hmotnost, skladnost, voděodolnost a nárazuvzdornost předčily vše.

Co se solárních svítilen týče, existuje hned několik variant. Válcovitá verze LUNA STANDARD svítí hodně do prostoru a jako lampion navozuje příjemnou atmosfétu. K dostání jsou lampičky s indikátorem nabíjení i bez něho. Hranatá verze LUNA CUBE vytváří světelný kužel pod sebe, je proto vhodná do stanu a hodí se i ke čtení.

Pro plné nabití potřebují světýlka přibližně 8 hodin slunečního záření. Čiré svítilny nabízejí hned tři moduly svícení – slabé, silné a blikání. Při plném výkonu svítí až 90 lumeny (vydrží 5 hodin) a při tlumeném až 10 hodin.

Mimo čiré lampičky – LUNA STANDARD a LUNA CUBE nabízí Coelsol také svítilny plné pestrých barev s 9 moduly svícení. Tyto solární lampičky vydávající barevné světlo, LUNA PARTY STAR a LUNA PARTY DIAMOND, jsou navíc na dálkové ovládání. Veškeré výše zmíněné typy lampiček jsou nafukovací. Odlišnou verzí je však ještě LUNA MAGNET, která místo možnosti nafouknutí vyniká možností připevnění na kovový předmět.

Díky zahájení spolupráce Coelsolu a ArmyFriendly, můžete již dnes využít 10% slevu na solární svítilny, která platí pro všechny vojáky v činné službě i aktivní záloze, veterány, policisty, obecní strážníky, hasiče (i dobrovolné), celníky, příslušníky vězeňské služby a zdravotnické záchranáře.

Když nás zástupce ArmyFriendly oslovil za účelem zařazení produktů do www.armyfriendly.cz, nešlo říct nic jiného než: „Jasně, že všem, kdo nasazují krk za naše bezpečí, dáme rádi slevu." Stačí si vybrat na našem  e-shopu www.solarnimoda.cz (sice nejde o módu, ale především o funkčnost a praktičnost) a do poznámky k objednávce uvést, že uplatňujete slevu Army Friendly a pro kontrolu popsat, co obsahuje rubová strana vašeho služebního (pracovního) průkazu. V případě dotazů kontaktujte podpora@spolekvlcimaky.cz nebo info@coelsol.com

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Více info zde: http://www.solarnimoda.cz/cookies/