Recenze

NIGHT RUN DOPORUČUJE SOLÁRNÍ PRODUKTY COELSOL

Loňská sezóna nám přinesla nové partnery a mezi nimi i Coelsol nabízející solární produkty. V jejich sortimentu naleznete různé typy solárních svítilen, solární nabíječky, powerbanky, solární powerbanky, solární kabelky a kufříky a další vychytávky se solárními panely založené na sluneční energii.

P_20160514_202121

 

Nezavislé výrobky Coelsol ve Světě Outdooru

Hledali solární lampičky a nezávislé zdroje energie pro pobyt v přírodě a objevili na svých cestách inovativní nafukovací solární lampičky Coelsol. Po důkladném otestování je začali dovážet i do Česka. Jaké jsou a v čem jsou jiné?

DSC04961-15s

Gladiator Race doporučuje solární produkty COELSOL

Letošní sezóna nám přinesla nové partnery a mezi nimi i Coelsol nabízející solární produkty. V jejich sortimentu naleznete různé typy solárních svítilen, solární nabíječky, powerbanky, solární powerbanky, solární kabelky a kufříky a další vychytávky se solárními panely založené na sluneční energii.

Luna skupinka 

Solární nabíječka SolCatcher pomůže s nabíjením mimo civilizaci

Je to už rok, co jsem před odjezdem do Jižního Tyrolska začal uvažovat o tom, jak přes den dobíjet mobil, který jsem v souvislosti s blogem a svými účty na Istagramu a Facebooku začal výrazně více používat. Jako ideální řešení mi přišla přenosná solární nabíječka. Proto jsem požádal firmu Coelsol o zapůjčení takového zařízení, které jsem chtěl v horách hned vyzkoušet.

SolCatcher_5V_8

Solární lampičky sjíždí řeku Berounku

Ahoooooj od řeky Berounky!  Naše parta čítající 33 mladých lidí sjížděla řeku Berounku a přitom testovala nafukovací solární lampičky Luna od české firmy Coelsol.

DSC01119

 

 

 

 

 

Coelsol je armyfriendly

Firma CoelSol přinesla na český trh geniálně jednoduchý vynález – kempingové lampy na principu nafukovacích balónků, které se tudíž vejdou do kapsy, ale lépe uděláte, když je upnete třeba na batoh, protože jejich celonoční svícení zajistí malý solární panel. Nyní s trvalou slevou pro vojáky, policisty a další, kdo slouží...

luna_01

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem